Jdi na obsah Jdi na menu
 


Boh. 21.2.Zdenadr 22.2., Boh. 23.2., Bejbi 23 2., Honza 24.2.,

Zdravím spolužáky, jak se máte? Už se dlouho nikdo neozývá, snad nemarodíte? Je to hrůza, pořád žádné zlepšení. Včera aspoň bylo hezky, svítilo sluníčko, tak jsem se trochu prošla venku a dneska už zase ošklivo, zamračeno, nad Hněvínem mlha. Už  mne to nebaví, pořád zavřená doma u čtení a televize. Nevím, co pořád dělat, abych si zlepšila náladu, pořád tady něco vymýšlím pro zabavení. Tak se mějte hezky a zase se někdy ozvěte a hlavně nemaroďte!!!! - ahoj Boh. 

Ahoj všichni stránkaři, pořád je vše stejné,  situace spíše horší než lepši. Alespoň  že svítí sluníčko, sníh ubývá a tak je naděje, že se blíží jaro. Já se bavím tím, že myju okna a poklízím co se dá. Občas něco ušiju, naposled jsem ušila zástěrku pravnučce, spravuji nějaké věci atd. Nikam moc nechodíme, jen na vycházky do přírody. Myslím na vás, dlouho jsme se nesetkali a zatím to ani moc nadějně nevypadá. Moc vás zdravím, opatrujte se, paaa

Připojuji foto pravnučky když tady byla na návštěvě

Zdeni, máš roztomilou pravnučku. Moje neteř tady taky v sobotu  byla s dětmi, tak jsem se s nimi zase trochu potěšila, prošli jme se venku, bylo hezky, ale teď už je zase ošklivo, je mlha.  Děti jsou prostě radost. Boh.

Bejbi - 23.2. - tak se s vámi vítám srdečně a také posílám pěkný pozdrav té rozesmaté slečně. Rarášky jí koukají z očí, pohled pohodový, úsměv krásný jahodový s otázkou bábi máš pro mě pamlsek dobrý? Řeknu ti, že je úžasná, je přímo k sežrání a její pohled přímo svádí k objímání a muchlování. Aspoň takový já mám dojem. A když už má tu pravou zástěrku určitě pracuje s tebou v kuchyni dává na dortík  sladkou nátěrku. Pak si odskočí do pokoje kde hraje muzika, pár figur si zatancuje a s Petrem úsměvem se přivítá. Úplně to vidím. Včera Zdena chomutovská (Šturmova, Vranná) měla narozeniny, ale zatím jsem jí nepřála neboť jsem neměla prostor,  dnes dopoledne ho nemá Zdena, ale odpoledne vše napravím, do té doby mě napadne určitě nějaký pěkný rým. Také ráno při mé hygieně přišel hovor a to jsem byla mile překvapená neboť volala Svatava Firstová. Moc vás všechny pozdravuje a také ji mrzí, že tato nešťastná situace nás v setkání brzdí. Hned po ránu pekla sladkou tečku k odpolednímu grilování na zahradě. A jak tak koukám z okna mlha už je v trapu a slunce již kouká z mraků a slibuje hezký den, vytáhne vás po obědě ven a ne se dívat jen za oknem. I já využiji zahrady a vychutnám si jarní nálady. Takže milí přátelé mějte nadcházející dny krásné a veselé. Páčko Bejbi.

Nazdárek děvčata. Vidím, že máte v této době trochu rozptýlení, a to je dobře. Já, jak se zdá, jsem ještě v hlubokém zimním spánku. Předvídám, že to na jaro ještě nevypadá, předvídám, že se zima jen tak nevzdá. Ale třeba je to moje sci-fi. Jsem rád, že jste zdrávy a na světě rády. Já jdu brumlat na klávesy. Mějte se hezky. Honza.