Jdi na obsah Jdi na menu
 


Milena 1.10., Boh. 2.10., Milena 3.10., Boh. 3.10. + Honza 5.10

Zdravím všechny! Tak už máme zase  říjen. Strašně ten čas letí. Nic s tím ovšem nenaděláme.  Musíme se hlavně snažit čas nejefektivněji využít a proměnit ho v něco pro nás prospěšného. Proto si pořád něco vymýšlím a plánují,  co budu podnikat. Zítra například budu uklízet sklep. Nejhorší je rozhodnout, čeho se mám zbavit. Některé věci tam mám roky, aniž bych je aspoň 1x použíla. Mám tam třeba 3 skládací vánoční stromečky,  2 zelené a 1 celý stříbrný - typická ruská jolka. Z nich používám jen jeden, ale nemám srdce ty zbývající 2 vyhodit. Pořád si myslím, že budou někdy k užitku. A tak je je to i s jinými věcmi. My už ani do bytu nekupujeme nic nového, jedině, když se něco pokazí a nezbytně to potřebujeme k fungování domácnosti. Dnes jsem byla v knihovně pro knížky  a půjčila jsem si Vzpomínky na Afriku. Nedávno dávali v televizi film, už jsem ho viděla nejméně 5x,  strašně se mi líbí, tak jsem zvědavá, zda i knížka bude tak dobrá. V tuto dobu, kdy je často pošmourno, ráda zalezu s knihou do postele a oddávám se poutavému čtení. Někdy čtu i do 2 hodin v noci. Po těch nočních směnách, které jsem v práci absolvovala, nemám problém být bdělá.  Milena

Všechny vás zdravím, tedy děvčata vy jste tak pilná. Já tedy nezavařuji, ale zase tady vytvářím nějaké vánoční ozdoby, už jsem jich pár rozdala mým neteřím a sestře. Nějak se bavit  musím, ty tmavé dny nemám ráda, tak se snažím nějak si je zpříjemnit. Včera jsem vyprala a vyžehlila, dneska trochu poklidím a mám tady křížovky, tak se zase chvíli zabavím jinak. Má být hezký víkend, tak snad bude i trochu sluníčka. Koupila jsem si na balkon chryzantémy, abych si to trochu ozdobila. Včera jsem byla na kremaci, okolo rostou šípky, tak jsem si tady udělala aspoň nějakou výzdobu z túje a šípků, neteř vypěstovala ozdobné dýně, tak mi taky přivezla, tak to tady mám trochu barevné. Zítra asi přijde sestra na kafe, tak zase trochu popovídáme, co je nového. Situace s virem je hrozná, ale snad se to zlepší, nikam nechodím, jen na nějaký nákup a zase jsem doma. Tak se mějte moc hezky, opatrujte se a budeme věřit, že se zase někdy uvidíme (aspoň, že píšete), to jsem ráda. Tak ahoj, hezký víkend - Boh.

Ahoj Bohunko a ostatní! Dělá mi radost, že jsi také činorodá.  Z čeho vytváříš ty ozdoby, upřesní to, ať se také inspiruji. Hodně starších lidí vidím chodit s hůlkami mimo frekventovaná místa, zkus to taky, neseď doma. Já bých to asi nevydržela nejít se projít nebo projet.Most má krásné okolí, příležitost na procházku se určitě najde. Vždyť by i Bejbina byla tomu nakloněna, kdyby jste si vyšly společně. Pozdrav všem z fučící Moravy. Milena

Milen, já nesedím doma, každý den se někde projdu a podívám se, co je nového. Ty ozdoby dělám tak, že obháčkuji kroužek a dovnitř dám nějakou malou ozdobu, koupila jsem zvonečky a stromečky, ale těch malých ozdob moc není, nebo z papíru dělám různé vločky a dávám je do těch kroužků. Moc velká ozdoba se tam nevejde, ty kroužky jsou malé (to byly asi kroužky na záclony), ale už mi došly. Musím se podívat, jestli bych nějaké sehnala, abych mohla ještě něco udělat, ale mohly by být větší, . Škoda, že jsme se nemohli sejít, chtěla jsem nějaké přinést.. Už jsem jich nadělala plno, zatím jsem je rozdala sestře a neteřím a nějaké mám pro sebe.Tak se mějte všichni moc hezky ahoj  Boh.

 

Nazdárek děvčata. Vidím, že jste všechny jako včelky na jaře i když již začal podzim. Já nic nezavařuji ani nevyrábím dekorace, protože to neumím. Já si žiji ve svém hudebním světě. Moje další cédéčko jsem věnoval americké country, takže kde si chce poslechnout : www.klavesak-honza.uvadi.cz. Jinak to mám jako Vy, do krámu něco rychle pokoupit a pak hajdy domů. Potom dle počasí na kolo nebo na vycházku, nebo do Prahy, mrknout na vnučku. Má se čile k světu. Tak se hezky opatrujte. Čágobélo.

Honza.

 

Komentáře

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář